کارگزاری دلیران پارس رضایی

آشنایی با برخی از خدمات کارگزاری دلیران پارس رضایی

کارگزاری چیست؟

اگر از آن دسته افرادی هستید که تازه می خواهید وارد بورس شوید این مقاله برای شما است. به عنوان شخصی که در بورس فعالیت می کنید شما بیشترین ارتباط را با کارگزاری ها خواهید داشت تا بتوانید معاملات خود را انجام دهید. پس لازم است بهترین کارگزاری ها را بشناسید تا بتوانید بیشترین سود را از معاملات بورسی به دست آورید. یکی از این کارگزاری ها، کارگزاری دلیران پارس رضایی است که در ادامه شما را بیشتر با این کارگزاری و خدمات ارائه شئه توسط آن آشنا می کنیم.

کارگزاری دلیران پارس رضایی 

 کارگزاری دلیران پارس رضایی یکی از کارگزاری هایی که خدمات متفاوتی به کاربران ارائه می دهد از جمله این خدمات می توان به انواع ثبت نام کارگزاری دلیران پارس، انجام معاملات آنلاین و … اشاره کرد. دفتر پیشخوان دولت دلیران پارس دوره های آموزشی نیز دارد که برای افراد فعال در بورس می توانند بسیار مفید باشند. کاربران می توانند با ثبت نام دلیران پارس از خدمات این کارگزاری فعال استفاده کنند.

خدمات دفاتر پیشخوان دولت کارگزاری دلیران پارس 

مهم ترین خدماتی که این دفتر پیشخوان انجام می دهد واسطه گری میان فروشنده و خریدار است. در واقع این کارگزاری به عنوان یک واسطه میان خریداران و فروشندگان فعالیت می کند و برای فروشنده، خریدار و برای خریدار فروشنده پیدا می کند. کارگزاری ها در معاملات بورسی سبب افزایش شفافیت در انجام معاملات می شوند و وجود آن ها برای انجام معامله ضروری است. یکی از وظایفی که کارگزاری دلیران پارس رضایی انجام می دهد این است که هر روز تمام معاملات انجام شده و در حال انجام را همراه با قیمت و تعداد سهام در سایت قرار می دهد.

در ادامه بخوانید  تفاوت EPS و DPS در بورس چیست؟

داشتن مشاوران نمونه برای کمک به افراد آماتور در سرمایه گذاری یکی دیگر از خدمات این کارگزاری است. گاهی افرادی که تازه وارد بورس شده اند معاملاتی انجام می دهند که سبب ورشکست شدن آن ها شده و یا به طوری ضرر می کنند که بخش زیادی از مال خود را از دست می دهند. کمک گرفتن از یک شخص حرفه ای و متخصص در بورس که با ابزارهای این بازار مالی آشنا باشد و بتواند به افراد برای کسب موفقیت کمک کند ضروری است. ممکن است عده بسیاری از کارگزاری ها به عنوان سبد گردان استفاده کنند.

از دیگر خدمات کارگزاری دلیران رضایی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. ارائه خدمات مشاوره ای برای افراد فعال در بورس
 2. مشاوره در مورد قوانین و مقررات بورس برای افراد سرمایه گذار
 3. مشاوره تخصصی جهت مدیریت سرمایه و نقدینگی
 4. معامله سهام در بورس و فرابورس
 5. معامله کالا در بورس سهام انرژی و بورس
 6. تهیه گزارش روزانه از معاملات و قرار دادن در سایت
 7. سبد گردانی
 8. خرید و فروش سهام های بورسی به صورت آنلاین

نحوه فعال شدن کارگزاری

کارگزاری هایی که در زمینه سرمایه گذاری در کشور فعال هستند لازم است قبل از تاسیس مجوز کسب نمایند و این مجوز را از سازمان بورس دریافت کنند. به این منظور آزمون هایی برگزار می شود که سبب افزایش توانایی های این کارگزاری ها می شود. با این وجود باز هم وضعیت اطلاعاتی و نحوه کار کارگزاری های مختلف متفاوت است. کارگزاری دلیران پارس نیز مجوزهای لازم را از سازمان بورس و سرمایه گذاری دریافت نموده که در سایت این کارگزاری قابل مشاهده است.

در ادامه بخوانید  بورس انرژی کارگزاری بانک مسکن

کارگزاری دلیران پارس رضایی

منافع کارگزاری ها چگونه تامین می شود؟ 

 هنگامی که معامله گران معاملات خود را به بورس می سپارند در واقع آن ها را از درصدی از سهم خود بهره مند می کنند. انتخاب کارگزار مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا سبب می شود ما از معامله خود سود بیشتری حاصل کنیم. کارگزاری ها در ازای انجام‌ معاملات از شما درصدی دریافت می کنند که باید بر اساس قوانین سازمان بورس باشد. در حال حاضر این میزان دستمزد حدودا 0.05 درصد است. همچنین هنگام فروش یک سهم لازم است یک دهم درصد نیز به عنوان مالیات در نظر گرفته شود و در حین انجام معامله پرداخت نمایید.

انتخاب کارگزاری مناسب 

کارگزاری ها به عنوان واسطه ای میان فروشنده و خریدار قرار دارند و می توان گفت انجام معاملات بدون وجود آن ها ممکن نیست. انتخاب کارگزاری مناسب و متخصص که بتواند به بهترین شکل ممکن معاملات شما را انجام دهد، اهمیت بسیار زیادی دارد. لازم است ابتدا مطمئن شوید کارگزاری مورد نظر شما قانونی است و مجوزهای لازم را دارد. به علاوه میزان فعالیت این کارگزاری نیز مهم است. علاوه بر پرس و جو از افرادی که در این زمینه فعال هستند می توانید از سایت کارگزاری هو نیز اطلاعاتی کسب کنید که به چه اندازه این کارگزاری ها فعال هستند و خدمات را به نحو احسنت ارائه می دهند. لازم است پاسخ این سوالات را برای یافتن کارگزاری مناسب پیدا کنید.

خدمات ارائه شده توسط یک کارگزاری حرفه ای  

 1. مکان نمایندگی کارگزاری مورد نظر
 2. تجربه سایر سرمایه گذاران با این کارگزاری
 3. میزان تخصص مشاوران این کارگزاری
 4. نحوه کار با وب سایت و اپلیکیشن کارگزاری
 5. آموزش های کارگزاری مورد نظر
در ادامه بخوانید  ارز دیجیتال چیست؟ مقایسه بورس ایران و فارکس

یک کارگزاری خوب چه ویژگی هایی دارد؟

یک کارگزاری ایده آل لازم است ویژگی هایی داشته باشد تا به واسطه آن ها شناخته شود. از جمله این ویژگی ها عبارت اند از:

 1. داشتن سیستم معاملات بهینه شده
 2. در دسترس بودن به صورت حضوری و آنلاین
 3. پاسخگویی به مسائل سرمایه گذاران
 4. ارائه خدمات

خدمات بورسی یک کارگزاری

از جمله خدمات بورسی که یک کارگزاری می تواند با داشتن مجوز از سازمان بورس انجام دهد می توان به موارد زیر اشاره نمود.

1: خدمات مربوط با بورس کالا شامل انجام معاملات محصولات کشاورزی، معاملات محصولات فلزی، معاملات سیمان، معاملات آتی و مشاوره پذیرش.

2: خدمات بورس انرژی: شامل معاملات مربوط به گاز، برق و نفت، قراردادهای سلف موازی و استاندارد، قراردادهای اختیار معامله

3: خدمات مربوط به بورس اوراق بهادار: شامل معاملات آتی سهام، اوراق بهادار، مشاوره در زمینه عرضه شرکت ها و پذیرش شرکت ها.

از جمله مجوزهایی که معطوف به یک بورس نمی شود می توان به معاملات بر خط، مشاوره سرمایه گذاری، تعهد پذیره نویسی، پردازش اطلاعات مالی و سبدگردانی.

 1. بازتاب: کارگزاری بانک مسکن در چه زمینه هایی فعالیت دارد ؟ - آموزش کسب درآمد از اینترنت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا