آرمان اقتصاد

شرکت آرمان اقتصاد در تاریخ 1392/09/06 و در حوزه سبدگردانی ، تحت شماره 445761 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار و شماره ملی 14003739253 شروع به فعالیت نموده و در حال حاضر به بیش از 500 مشتری وفادار در این حوزه خدمات ارائه می نمایید و مفتخر است در بین شرکت های سبد گردان امتیاز قابل قبولی را از نظر سود دهی و قدمت دارا باشد . استراتژی اصلی ما سرمایه گذاری پایدار و تلاش برای تحقق پیشرفت وضعیت مالی مشتریان با کسب جایگاه برتر در صنعت مدیریت سرمایه می باشد. با انتخاب این استراتژی از میان طبقه مختلف دارایی ها و با ارائه مشاوره اختصاصی به هر مشتری متناسب با اهداف مالی آنها تلاش میکنیم تا رشدی پایدار برای ثروت مشتریان خود ایجاد کنیم. تلاش برای کسب جایگاه برتر در مدیریت بهینه سبد مشتریان، که بر اساس ویژگی های آن ها از نظر میزان ریسك پذیری به نحوی که حداکثر بازده پایدار برای گروه های مختلف سرمایه گذاران حاصل گردد.

با اتکا به دانش و مهارت مدیران و کارشناسان خبره خود در امر سبدگردانی و مدیریت دارایی های تحت حمایت خود و تخصیص بهینه سرمایه ها، ارتقا مستمر ثروت مشتریان ما هدف اصلی شرکت می باشد. هدف اصلی ما کمک بیشتر و بیشتر به سرمایه گذاران برای تجربه یک سرمایه گذاری پر بازده است و تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا مشتریان ما ایمنی و آزادی و استقلال مالی را تجربه کنند.

در حال حاضر شرکت سبدگردان آرمان اقتصاد با شعب مختلفی در سراسر ایران به مشتریان خود خدمت رسانی می کند که در این میان شعبه منتخب با کسب شرایط لازم، موفق به امضای قرارداد با گروه اقتصادی رسام جهت امور تبلیغ و بازاریابی شده اند.

شعبه منتخب سبدگردان آرمان اقتصاد

تهران، بزرگراه نواب صفوی، نبش دامپزشکی شرقی، طبقه هفتم جنوبی شماره تماس 66383505- 021

اسکرول به بالا